Придбання квартири в новобудовах вигідно відрізняється від купівлі вторинного житла. Переваги новобудов: нові комунікації, застосування передових технологій, упоряджена територія. До того ж купувати квартири на етапі будівництва дешевше, ніж у будинках, уже введених в експлуатацію. У покупця є можливість широкого вибору квартир і різних способів розрахунку. На стадії будівництва існує можливість внесення змін до проекту планування квартир. 

При купівлі житла в житловому комплексі клубного типу «Стрілецька набережна» можлива розстрочка, що забезпечує вигідний для покупців графік сплати. Дана умова надає додаткові можливості покупцям в умовах економічної кризи стати власником житла, враховуючи те, що в даний час кредитування житла банківськими установами практично не провадиться. 

Умови придбання

Продаж квартир у житловому комплексі «Стрілецька набережна» здійснюється через Фонд фінансування будівництва, створений ТОВ  «Фінансова компанія «Регіон-Капітал» відповідно до Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю».

Придбання квартир через фонд фінансування будівництва є найбільш прозорим, урегульованим на законодавчому рівні механізмом інвестування в новобудови, що надає покупцям додаткові гарантії. Фінансова компанія є гарантом того, що житло буде збудовано в установлені строки з дотриманням усіх умов, визначених під час придбання житла їх власниками, а права й інтереси останніх будуть захищені.


Правила Фонду фінансування будівництва (doc)

Типові договори (doc)