Таунхауси
 

Таунхауси житлового комплексу «Стрілецька набережна» відповідають останнім вимогам житла класу «люкс» та є розумним компромісом між природою й цивілізацією, усамітненням і суспільством.

Загальна площа одного триповерхового таунхауса становить 360 кв.м. Кожен таунхаус має надземний гараж, елінг для зберігання плавзасобів, простору терасу і власну земельну ділянку, що дає змогу його мешканцям створити додаткову відмежованість.

         На кожному з поверхів є можливість установити камін. Цокольна частина дає можливість розмістити тренажерну залу, ігрову й гостьову кімнати, сауну та ін. Будинок підключено до централізованої каналізації. Є можливість підключити кожний таунхаус до телефонної мережі, кабельного телебачення, систем протипожежної й охоронної сигналізації. За рахунок високощільності забудови й використання енергозберігаючих технологій економія газу при опаленні таунхауса досягає 60-70% порівняно з особняком такої ж площі.

Збільшити зображення  Збільшити зображення  

 Стандартні квартири в житлових будинках
 

У будинках житлового комплексу «Стрілецька набережна» втілені архітектурні й технічні рішення, які відповідають вимогам житла «бізнес-класу». Всі квартири обладнуються автономним опаленням з можливістю встановлення системи «тепла підлога». 

Стіни будинків виконуються з якісної цегли та поєднуються з ефективним зовнішнім утеплювачем. Вхідні двері – металеві, протипожежні, протиударні й шумоізоляційні. Склопакети у віконних прорізах – двокамерні.

 Наявність сучасного ліфту робить життя в будинку більш комфортним. У такому будинку немає протягів. Улітку в ньому прохолодно, взимку – тепло й сухо.


    

 Квартири в житлових будинках  на мансардному поверсі
 
Використання в проекті «Стрілецька набережна» скатних покрівель та люкарн дозволяє мешканцям останніх поверхів будинків на 70-80% збільшувати площу власних квартир без суттєвих на те витрат. З цією метою в конструкції покрівлі запроектовано термостійку й міцну металочерепицю; надійну гідроізоляцію; двошарову теплоізоляцію та спеціальну пароізоляцію. Для освітлення горища використовуються як вікна люкарни, так і якісні мансардні вікна.
 

 Соціальна інфраструктура
 

Затишну атмосферу клубного житлового комплексу «Стрілецька набережна» доповнюють спеціально обладнані місця відпочинку, спортивні й дитячі майданчики.

Крім того, проектом передбачено впорядкування берегової зони, влаштування пішохідної набережної та причалу для човнів. Соціальна інфраструктура комплексу передбачає наявність спортивно-оздоровчого центру з тренажерною залою, басейном, баром, російською банею й фінською сауною. У рамках проекту «Стрілецька набережна» планується будівництво продовольчого магазину, кафе-бару, пральні, перукарні, ресторану  та дворівневого паркінгу.

  Збільшити зображення